« zpět

Oživení kuchyně pomocí LED obrazu

 Dekoraci kuchyně lze pojmout různými způsoby, pokud chcete něco opravdu elegantního a originálního, zkuste se podívat na LED obrazy. V tomto článku je v krátkosti představíme.

Jedná se o specificky podsvícené obrazy na speciálním plátně. Při vypnutém osvětlení se tváři jako běžné obrazy na zdi, jen s o trochu větší tloušťkou. Podle typu napájení 3,5 až 4,5 cm. Podsvícení obrazů je speciálně navrženo tak, aby zvýraznilo realističnost daného motivu, který je obraze vytištěn. Nutností je zapojení obrazu do zásuvky, či přímo na rozvody elektřiny. Zapínat a regulovat úroveň světla lze pomocí vypínače na kabelu nebo pomocí dálkového ovladače.  

Do kuchyně se například skvělé hodí podsvícený obraz kávy, jaký vidíte na obrázku nad tímto textem. Jestli se vám nelíbí motiv kávy, v nabídce naleznete dalších více než 50 motivů LED obrazů. Velmi oblíbené jsou svítící motivy měst, vodopádu či zvířat.

Pokud přece jenom hledáte vhodný obraz na stěnu a LED obrazy jsou na vás příliš odvážné, existuje velké množství klasických obrazů na plátně s motivy kuchyně, jako jsou jídlo, ovoce, koření apod. Klasické obrazy na zeď lze pořídit již 250 korun. Obrazy jsou natažené na dřeveném rámu a lze je jednoduše pověsit na zeď pomocí železné úchytky.

 

 

obraz-plitvice
 
/
 
Přečteno: 9223x

Další články ze sekce Kuchyně fotogalerie


Fotogalerie Kuchyní
 
c_1
Vyšívané židle 3
maxx_28
Vyšívané židle 2
10_retus kopie
vlozeny drez_foto
zidle-logerot-7
zidle-logerot-2
zidle-logerot-4
maax 7
zidle-logerot-6
zidle-logerot-3
zidle-logerot-5
maax 6
kuchyn34
Vyšívané židle 1
zidle-logerot-1
maxx_29
Vyšívané židle 4
Vyšívané židle 5
Vyšívané židle 6

Vyhledávání ve fotogaleriích

Barva kuchyně

Části kuchyně

Typ kuchyně

Vyberte si svůj kraj:

NÁVRH KUCHYNĚ ZDARMA!

Navrhneme Vám kuchyni Vašich snů! Nechte nám na sebe kontakt. V nejbližším možném termínu Vám zavoláme a domluvíme se s Vámi na osobní schůzce v jedné z našich prodejen.
Odkud jste (okres): *
Vaše jméno a příjmení: *
Váš email: *
Váš telefon: *
Chci zasílat i další akční nabídky, SOUTĚŽE a informace

Nejnovější

5
jídelní židle 73
jídelní židle 77
jídelní židle 90
02
01

Nejčtenější