« zpět

Oblíbené uspořádání kuchyně

Objevte nejpopulárnější způsoby uspořádání vaší kuchyně

Rohová kuchyňská linka

Rohová kuchyňská linka je nejobvyklejším řešením vhodným prakticky do jakéhokoliv prostoru. Spodní i horní skříňky jsou umístěny na dvou sousedících zdech a půdorysně tak představují písmeno L. Tento tvar je nejen vhodný do menších prostor, ale taktéž je příhodný z hlediska provozu v kuchyni. Uspořádání spotřebičů vestavné lednice s mrazákem, sporáku a dřezu by mělo být takové, aby spotřebiče tvořily pomyslný trojúhelník, na jehož vrchole bude jeden spotřebič nebo dřez. Tak dosáhnete optimálního uspořádání ve vaší kuchyni a ušetříte spoustu kroků. Uspořádání moderní kuchyňské linky do písmene L zabere ve vaší kuchyni méně prostoru, kam lze pak také snadno umístit i jídelní stůl.

Do vestavných prostor můžete umístit domácí  espresso kávovar

Kuchyňské linky ve tvaru U

Využití plné tři stěny kuchyně toto uspořádání umožňuje maximální úložný prostor a pracovní desky. Pokud nejste nároční na úložný prostor v kuchyni, můžete si dovolit neosazovat horní skříňky v plném rozsahu. Kuchyni tak opticky odlehčíte. Vedle sporáku, lednice s mrazákem a dřezem naplánujte větší odkládací prostor, aby bylo možné pohodlně odkládat vše potřebné. Obvyklý bývá i barový pult, který vyčnívá do středu místnosti. Zvlášť vhodně tak vytvoříte prostor pro další skladování a přípravu pokrmů prostoru.

Kuchyňský ostrov

Velmi populární v současné kuchyni jsou kuchyňské ostrůvky, které jsou k vidění v těch nejmodernějších kuchyních. Ostrov může sloužit pro přípravu pokrmů, jako prostor pro skladování, může být osazen varnou deskou nebo dřezem. Ujistěte se však, že uspořádání spotřebičů a pracovních ploch je navrženo tak, abyste se při vaření příliš zbytečně nenaběhali. Kromě toho, varná deska s digestoří učiní z vaší kuchyně atraktivní a neobvyklé místo pro setkání celé rodiny.

Do kuchyňského ostrůvku si také můžete směrem do obývacího pokoje zabudovat domácí vinotéku.

Kuchyňské linky uspořádání1
 
/
 
Přečteno: 70929x

Další články ze sekce PANELÁKOVÉ kuchyně
Fotografii naleznete také v: Dřevo, Celé kuchyně, Dřevo ~ celé kuchyně


Fotogalerie Kuchyní
 
c_1
zidle-logerot-6
Vyšívané židle 4
zidle-logerot-7
Vyšívané židle 3
zidle-logerot-1
kuchyn34
Vyšívané židle 2
vlozeny drez_foto
Vyšívané židle 6
maax 7
10_retus kopie
Vyšívané židle 1
zidle-logerot-4
maxx_28
Vyšívané židle 5
maxx_29
maax 6
zidle-logerot-3
zidle-logerot-5
zidle-logerot-2

Vyhledávání ve fotogaleriích

Barva kuchyně

Části kuchyně

Typ kuchyně

Vyberte si svůj kraj:

NÁVRH KUCHYNĚ ZDARMA!

Navrhneme Vám kuchyni Vašich snů! Nechte nám na sebe kontakt. V nejbližším možném termínu Vám zavoláme a domluvíme se s Vámi na osobní schůzce v jedné z našich prodejen.
Odkud jste (okres): *
Vaše jméno a příjmení: *
Váš email: *
Váš telefon: *
Chci zasílat i další akční nabídky, SOUTĚŽE a informace

Nejnovější

jídelní židle 69
jídelní židle 70
jídelní židle 72
jídelní židle 73
02
01

Nejčtenější